Olkena

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z materiałów jak:

 • pianka poliuretanowa,
 • wełna mineralna,
 • ABS,
 • styropian, styrodur,
 • blacha aluminiowa.

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz. Opisz nam, czego potrzebujesz, a zaproponujemy usługi dostosowane do potrzeb. Nasze realizacje odznaczają się precyzją wykonania, obróbka metali Gdańsk jest realizowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a sztukateria Gdańsk zachwyca elegancką i efektownym wykończeniem elewacji. Zachęcamy do kontaktu w godzinach pracy biura lub w dowolnym momencie poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Nasze dane

OLKENA sp. z o.o.
ul. Księżycowa 3
83-031 Cieplewo
tel.: 695 358 809
e-mail: info@olkena.com

Zakład produkcyjny:
Nowy Dwór Gdański,
ul. Bałtycka 27

Napisz do nas

  sztukateria

  Kontakt z OLKENA sp. z o.o.

  OLKENA sp. z o.o. z siedzibą na ul. Księżycowej 3 w Cieplewie to firma, która oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką metali, tworzyw sztucznych oraz blach. Realizowane są także termoformowanie Gdańsk oraz sztukateria Gdańsk. Klientów zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony powyżej. Odpowiemy na każde pytanie, przedstawimy rozwiązanie problemy, jak i zaproponujemy korzystne warunki współpracy.

  Doradztwo techniczne

  Stawiamy na kompleksowe usługi, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy, od momentu składania zamówienia aż po jego odbiór. Nasi pracownicy służą radą i wsparciem, szukają rozwiązań umożliwiających osiągnięcie zadowolenia z realizacji. Pilnujemy, aby cięcie laserem Gdańsk czy usługi obróbki tworzyw sztucznych Gdańsk pod względem technicznym były bezbłędne.

  Usługi doradztwa w naszym przypadku obejmują omówienie zakresu usług, z których chcą Państwo skorzystać, przedstawienie wzornika z elementami sztukateryjnymi lub przyjęcie do realizacji projektu indywidualnego, a także dobór odpowiedniej techniki gwarantującej precyzyjne wycięcie laserem Gdańsk.

  Wyślij do nas zapytanie, a udzielimy odpowiedzi na pytania związane z obróbką wszystkich dostępnych w naszej ofercie materiałów. Nasza kadra jest wyspecjalizowana i doświadczona, dlatego nie pozostawi Klienta bez satysfakcjonującej odpowiedzi.